Halı Yıkama


Halı Yıkama

İstanbul Anadolu Yakasında Halı yıkama ve Koltuk temizliğinde uzman kadro DİNÇ HALI YIKAMA. Mekanların önemli bir parçası olan, halı ve koltuk donanımı zamanla kirlenmekte olup temizlenmesi gerekmektedir. Ancak bu temizlik yer ve zaman bakımından çok önemli bir sorun teşkil etmektedir.

DİNÇ HALI YIKAMA bu bilinçle tüm duvardan duvara ve makina halılarınızı gerek yerinde, gerekse servisimizle alınarak fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makinalarla ve aletlerle temizliği yapılıp yerine teslim edilir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetlerinden Faydalanın

Dinç temizlik şirketi senelerin verdiği tecrübe ile sizlere İstanbul'un her yerinden halı yıkama ve kurutma hizmeti vermektedir. Halı yıkama şirketleri arasında modern teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile bir adım öne çıkan halı yıkama firmamız size en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.

Halılarınızı yıkarken dikkat ettiğimiz en büyük kriter halının temiz ve hijyenik olmasıdır. Bu kriteri dikkate alarak kurduğumuz şirketimizde son teknolojik makineleri kullanıyoruz. Halılarınızın tertemiz olması için sadece telefondan bizim ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Servis aracımız halınızı kapınızın önünden alır ve fabrikamıza getirir. Burada hijyene kavuşan halılarınız en kısa sürede size teslim edilir.KOLTUK YIKAMA

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmalıyız.Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin.

YORGAN YIKAMA

Yorganlardaki kirlerin ve lekelerin çıkarılması önemli bir konudur. firmamızca lekelerin giderilmesi yanında kullanılan antibakteriyal kimyasallarlada hijyeni ve temizliği en üst seviyede tutmaktadır. Halı yıkama firmalarının çoğu yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermektedirler ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamalıdır. Firmamız bu işlem için yüksek teknolojili sanayi tipi çamaşır makinaları kullanmaktadır.Yorgan ve battaniye yıkama işleminde ilk önce görünür lekeler gerekli kimyasallar ile çıkarılmaktadır. Bu işlemin ardından sanayi tipi makinalarda yıkama işlemine alınır.

BATTANİYE YIKAMA

Evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz.önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz dahavar olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleritoz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

halı temizlik

Halı Yıkama, Halı Yıkama şirketleri,Halı Yıkama hizmetleri, Halı Yıkama firmaları, Halı Yıkama Şirketi, Halı Yıkama Firmaları